Dane kontaktowe

Kosiedlisko
Salomin 31
20-275 Goscieradów

tel: +48 501 470 677
e-mail: biuro@kosiedlisko.pl
www.kosiedlisko.pl

Właściciel Jolanta Kosidło

Śledź Nas

Image Alt

O Nas

Hałas, smog, zabójcze tempo. Brak czasu na oddech, i rozmowę z rodziną, przyjaciółmi. A gdyby tak wszystko rzucić i cieszyć się tam gdzie kończy się cywilizacja, dominuje harmonia i spokój.

Kosiedlisko położone jest w miejscowości Salomin w województwie lubelskim, oddalone ok. 20km od Annopola nad Wisłą, 7km od krajowej drogi nr 74 Lublin – Kielce. Dom drewniany komfortowo wyposażony, wyremontowany w 2018 roku. Usytuowany w otoczeniu magicznego ogrodu w towarzystwie lasu. Tu kończy się droga. Daleko stąd do cywilizacji.

Wybierając naszą ofertę zyskacie bliski kontakt z Lubelską przyrodą, spokojny i komfortowy odpoczynek. Gwarantujemy maksimum wygody i prywatności bez względu na pogodę oraz możliwość ciekawego spędzania czasu.
Wszystko to w fantastycznym otoczeniu z dala od turystycznego zgiełku i gonitwy codziennego życia.

Zapraszamy Was do innego świata, gdzie czas płynie odmiennym rytmem, bardziej w zgodzie z ruchem chmur, niż wskazówek zegarka. Tutaj macie szansę zwolnić, uciec na chwilę od codzienności i ponownie naładować baterie – gwarantujemy prawdziwy wypoczynek na końcu świata!

Lubicie się zrelaksować z książką, gdzieś w samotności ciszy i spokoju? Przygotowaliśmy dla Was kilka wygodnych miejsc – ławki, hamaki, sofy – porozrzucanych po całym terenie.

Proponujemy również odpoczynek w dużej altanie przy grillu lub ognisku, a dla bardziej wymagających w centrum ogrodu znajduje się basen oraz ruska bania gdzie wieczorem można zrelaksować się przy kieliszku domowej nalewki.
Na terenie siedliska znajduje się ogród ziołowy i owocowo-warzywny dostępny dla gości.
Otoczenie obfituje w różnorodne atrakcje przyrodnicze, grzybobranie czy wyprawa na pobliskie łowisko.
Bliskość natury powoduje sąsiedztwo zwierzyny oraz ptactwa ,można obserwować mieszkające tu sarny, bażanty i sejmikujące bociany, a także inne ciekawe gatunki ptaków.

Atrakcje

O obiekcie

Okolica

You don't have permission to register